Reedel, 9. mail esineb Sinilinnus Briti uue põlvkonna trummi ja bassi DJ ning produtsent Rockwell. Lisaks Rockwellile mängivad muusikat kodumaised S.I.N, Qba, To-Sha ja L.Eazy. Visuaalide eest hoolitseb VJ Denis.

Rockwell.

Rockwell.

Rockwelli peetakse üheks originaalsema käekirjaga produtsendiks uute trummi ja bassi tegijate seast. Omanäolised on tema lugude ülesehitus, tekstuur ning kõla. Tema lugusid on andnud välja plaadifirmad Digital Soundboy, Renegade Hardware, Critical ning Shogun Audio. Rockwell on ka BBC Radio 1 üks saatejuhte. DJna on Rockwellile omane eklektilisus, mis on ka põhjuseks, miks teda võib näha muusikat mängimas nii Ibizal Amnesia klubis kui Boiler Room TV-s. Rockwelli eelmise aasta lugu „Detroit” valiti R2DNB 2013 hääletusel välismaiste lugude kategoorias kaheksandale kohale.

S.I.N on üks tunnustatumaid Eesti trummi ja bassi produtsente. Tema looming on ilmunud näiteks Hospitali, Formationi, Spearheadi jt välismaiste
plaadifirmade alt. S.I.N veab koos Raul Saaremetsaga Raadio 2 õhtuse vööndi saadet Tramm ja Buss ning on kodumaise peosarja Sin City üks residente.

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22:00–00:00, tuues kuulajateni laia spektri drum’n’bass muusikastiilist. Tjuun Ini väisavad ka külalis-DJd nii meilt kui mujalt, samuti väljub saade mõnikord raadioeetrist peole.