Raadio 2 õhtuse vööndi saated Tramm ja Buss ning Tjuun In koostavad seitsmendat aastat raadiokuulajate ja peolkäijate abiga edetabelit „R2DNB 2013”. Küsitluse tulemused avaldatakse osaliselt 24. jaanuaril R2 saates „Tjuun In” ja Eesti auhinnad tehakse teatavaks ja antakse üle samal õhtul klubis Sinilind toimuval galapeol.

Planeet. Foto: erakogu

Planeet. Foto: erakogu

Tramm ja Buss ning Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi saated, mis kõlavad eetris esmaspäeva ja reede õhtuti. Seitse aastat tagasi otsustasid kaks raadiosaadet hakata raadiokuulajate abiga koostama edetabelit „R2DNB 2013”.

Reedene auhinnagala algab õhtul kell 22.00 saates Tjuun In ning jätkub klubis Sinilind. Lisaks pidulikule auhinnatseremooniale, mida juhib Dr Koit, esitavad oma lugusid live’ina bänd Soundhouse ning duo Bone & Irma. Peomuusika eest hoolistevad Tramm ja Buss ning Tjuun Ini saatejuhtid To-Sha, Qba, L.Eazy, Raul Saaremets ja S.I.N ning küsitluse võitjad.

„R2 DNB2012” küsitluses tunnistati kodumaine artist Planeet parimaks neljas kategoorias: Parim Eesti produtsent, parim Eesti lugu („Satelliidid”), parim Eesti DJ ja Aasta Album (Planeet – „Ajamasin”). Parimaks välismaiseks trummi ja bassi looks hääletati Calyx & Teebee – „Elevate This Sound”. Kõiki eelmise aasta tulemusi näeb siit.

2012. aasta parim kodumaine trummi ja bassi pala: Planeet – „Satelliidid”:

Klubi Sinilind avab „R2DNB 2013” peoks uksed kell 23.00.