Laupäeval, 4. juunil toimub Von Krahlis „MEMO” gala – hüperräpi artisti San Hani uue albumi esitluskontsert. Plaat on sündinud koostöös produtsendiga Metabora ning ilmub 3. juunil.

Metabora ja San Hani. Foto: press

„MEMO” gala kogub üheks klubiööks kokku kõige puhtama bängeri: San Hani ja Metabora esitlevad „MEMO” ülevoolavaid saunde ning lisaks live’ile pakuvad rahutut klubimuusikat boipepperoni, Hard Feeler, CT Venom & Alexxandra, Jette Loona Hermanis, Skyler & Pargon Bard ning ark.

San Hani (Henrik Rakitin) on räppar ja artist, kes defineerib läbi oma laulude ja ideede tänapäeva kaasaegset maailma ja tuleviku kõla. San Hani on varem avaldanud plaadid „YX” (2020, koos Metaboraga), „Autorollo” (2018, koos Luurel Vargaga) ja „Solaris” (2016, koos San Kryga).

Metabora (Nathan Tulve) on uue elektroonilise muusika produtsent ja artist, kes ühendab innovaatilise elektroonika, tundekeeled ja maksimaalse energiaga rütmid üheks ülendavaks tervikuks. Metabora on produtseerinud artistidele nii Eestis kui ka välismaal, osalenud tunnustatud Red Bull Music Academys ning teinud helikujunduse Tallinna Arhitektuuribiennaalile.

Üritus Facebookis