Laupäeval, 6. novembril astub Tallinnas klubis HALL üles USA booty bass’i legend DJ Assault.

DJ Assault. Foto: press

Booty bass’i teerajaja DJ Assault on oluliselt kaasa aidanud ghettotech’i jõudmisele Detroiti äärelinna tänavatelt klubidesse üle kogu maailma. Tema produtseeritud muusika – kooslus hardcore’ist, kavalatest elektrorütmidest ja kohati pornograafilise sisuga lüürikast – on kaasahaarav ning pakub väljakutset igale tantsulisele.

Ghettotech
 on Detroitist alguse saanud elektroonilise muusika žanr, mille juured ulatuvad 1990. aastate algusesse. Üheks võtmeisikuks žanri kujunemisel on olnud DJ Assault ja plaadifirma Jefferson Ave, mille alt on ta väljastanud lugematul hulgal muusikat.

Lugude „Ass-N-Titties” ja „Hoes Get Naked” autor on Tallinnat väisanud varemgi, pisut enam kui kümme aastat tagasi klubis Korter. Tänavad räägivad, et toona oli raju ning väga suure tõenäosusega saab olema seegi kord.

Artisti toob Eestisse Smoke Break – pealinna noorte produtsentide ja DJde brigaad, kelle pärusmaaks on just needsamad räpased rütmid ja madalad bassivõnked. Lisaks peaesinejale astuvad üles Smoke Breaki DJd Alt666, laurel, Kirja ja Modern Disease. Lisatuge pakuvad DJ Rii, Alexandra, CT Venom ja Pikkauch.

Üritus toimub vastavalt valitsuse poolt kehtestatud uutele piirangutele ning seetõttu avatakse uksed juba kell 15.

Üritus Facebookis