Sel suvel kõik on teisiti!

Pop-up-klubi VÄLK tegijad avavad kohe-kohe Telliskivi Loomelinnakus selle suve uue live– ja peokoha Punane Maja, mille ruumides lõppes just Jazzkaar ning on toimunud varem näiteks Kultuuritolm ja Patareiv.

Pop-up-klubi VÄLK tegijad avavad kohe-kohe Telliskivi Loomelinnakus selle suve uue live– ja peokoha Punane Maja, mille ruumides lõppes just Jazzkaar ning on toimunud varem näiteks Kultuuritolm ja Patareiv.

Programmi jagub kolmeks-neljaks õhtuks nädalas ning oodata on nii kodu- kui välismaiseid artiste, populaarseid peosarju kui ka mitmeid üllatusi. Ehk Punane Maja on valmis tooma sinuni linnasuve kõige mõnusamaid momente.

Avamine toimub neljapäeval, 19. mail, mil esinevad Vaiko Eplik & Eliit ning kuulda saab ka Chungini uue sooloalbumi varajast esitlust. Järgmisel õhtul, 20. mail seab end sama katuse all sisse Mutant Disco, kus astuvad live’idega üles Neuronphase ja Kadajane ehk kuumim uus tulija kohalikul klubiskeenel.

Uudise tunnusfoto: Dmitri Gerasimov

Toeta vastutustundlikku ajakirjandust

Infoajastu ja sotsiaalmeedia levik on toonud endaga kaasa aina kiiremad, lühemad ja emotsioonipõhisemad tekstiformaadid ning sellega seoses ka süvenemisvõime kriisi. Nendest trendidest hoolimata püüab Müürileht hoida enda ümber ja kasvatada ühiskondlikult aktiivseid ja kriitilise mõtlemisvõimega noori autoreid ja lugejaskonda. Toimetuse eesmärk on mõtestada laiemalt kultuuri- ja ühiskonnaelu ning kajastada lisaks nüüdiskultuuris toimuvat. Väljaanne on keskendunud rahulikule, analüüsivale ning otsingulisele ajakirjandusele, mis ühendab endas nii traditsioonilised kui ka uuenduslikud formaadid. Sinu toetuse abil saame laiendada kajastatavate teemade ringi ja avaldada rohkem väärt artikleid.

Toeta Müürilehe väljaandmist:

SAMAL TEEMAL

Alternatiiv(muusika)nädalavahetus Tartus
Rootsi bänd Hey Elbow esinemas möödunud aasta Indiefestil. Foto: Ken Mürk
Rootsi bänd Hey Elbow esinemas möödunud aasta Indiefestil.
,
1 min

Alternatiiv(muusika)nädalavahetus Tartus

Sel nädavahetusel tasub kõigil indie-sõpradel sammud Emajõe Ateenasse seada, kus paitab 19.–21. maini huviliste kuulmismeeli alternatiivmuusikafestival Indiefest.
Still Out toob Tallinnasse Berliini klubimuusika veterani Namito
Namito. Foto: press
Namito.
1 min

Still Out toob Tallinnasse Berliini klubimuusika veterani Namito

Sel reedel, 20. aprillil tuleb Telliskivi Loomelinnaku mustas saalis toimuvale peosarjale Still Out plaate keerutama Berliinis resideeriv melomaan, DJ ja produtsent Namito.
Müürileht