Sel nädavahetusel tasub kõigil indie-sõpradel sammud Emajõe Ateenasse seada, kus paitab 19.–21. maini huviliste kuulmismeeli alternatiivmuusikafestival Indiefest.

Rootsi bänd Hey Elbow esinemas möödunud aasta Indiefestil. Foto: Ken Mürk

Rootsi bänd Hey Elbow esinemas möödunud aasta Indiefestil. Foto: Ken Mürk

Festivali avapidu 19. mail toimub jõelinnale kohaselt Sisevete Saatkonnas, õhtusemad üritused (ja kogu reedene päev) on viidud Genialistide Klubisse ning laupäev, 21. mai on planeeritud päevaks vabas õhus – kontserdid toimuvad Kalevi tänava pargis.

Esinevad kodumaised vanameistrid ansambli Dagö koosseisus, elektrosoulikunn Kali Briis, etnopopparid ansambliga Trad.Attack!, alternatiivrokkarid Laika Virginist jne.

Välismaistest esinejatest näeme soome folkrokkansamblit – võib ka öelda, et Soome oma Trad.Attacki – Ravggon. Põhjamaist vaimu esindab ka norra kollektiiv Sturle Dagsland, kelle loomingust ei puuduvat ei „ingellik skandeerimine” ega ka „kõhedusttekitavad karjatused”! Laupäevasumeduses astub Kalevi pargis üles ka briti indie-sünti praktiseeriv kahemehebänd April Towers, kelle verivärske EP „Silent Fever” nägi ilmavalgust alles 15. aprillil.

Rohkem infot leiad siit.

Üritus Facebookis.