Vastavatud klubi veebruarikuine line-up on Müürilehe peoosakonna võimatu valiku ette pannud – sel kuul tasub sammud üsna mitmel korral Lekkerisse seada! Ja vähe sellest – kõik emigreerunud tantsumuusikasõbrad võivad rahumeeli kotid kokku pakkida ja tagasi kodumaale naasta, sest tundub, et kilulinna peoskeene teeb juba piiri taga toimuvale silmad ette.

Shanti Celeste. Pressifoto

Shanti Celeste. Pressifoto

Reedel, 12. veebruaril kolib koos diskokuuli ja plaatidega esmakordselt Lekkerisse Haigla Peo seltskond, kes jätkab jõudsal joonel oma lemmiknaisartistide toomist Tallinnasse. Kui detsembris kuulus aukülalise tiitel Sassy J-le, siis nüüd on kord DJ, produtsendi ja Bristoli house’i-rinde esinaise Shanti Celeste’i käes.

Nädal hiljem, 19. veebruaril on maja Mutant Disco päralt, kes on meelitanud Eestisse taas UK duo Rezzetti – praeguse aja house’i ja techno ühed kõige kavalamad ja jultunumad tüübid, kel on alates aastatagusest Tallinna-külastusest mitu top-notch plaati ilmunud, nii et valmistuda tasuks jällegi kõvemaks heliseikluseks.

Teisipäeval, 23. veebruaril tähistab Lekker aga tantsumaratoniga vabariigi aastapäeva ning spets-vastuvõtult põikab seekord läbi Samo DJ, L.I.E.S. Recordsi kvaliteedimärgiga Stockholmi DJ ja produtsent, kes on lisaks tuntud ka produtsendiduost Sling & Samo.