Vahel on tunne, et ei ole mõtet üldse vaevuda mingit sissejuhatust ja artistipromo kuhugi kirja panema, sest kõik niikuinii ju teavad, kelle või millega tegu on. Seekord on just täpselt nii, à la kirjutaks ürituse iseloomustusse lihtsalt nime Scuba, 23. veebruar, AUX, Von Krahl ja done deal.

Scuba. Foto: Paramount Artists

Scuba. Foto: Paramount Artists

Okei, äkki mõni ei tea. Paul Rose ehk Scuba, tema kvaliteet-label Hotflush ja mehe üha arenevad väljundid abstraktsest elektroonikast ja hüplevast house’ist laialt haigutava tumeda techno’ni on muundanud tänapäevase elektroonilise muusika maailma ehk veidi märgatavamalt kui paljud teised.

Nüüdseks neli edukat kauamängivat ja isiklikud hinnatud väljalasked kogumiksarjades „DJ-Kicks” ja „fabric” üllitanud Scuba kuulutas DJ Mag 2013. aastal parimaks live act’iks ning ta peab siiani üleval ka peoõhtut Berliini kõige tantsulisemas kultuurimälestises nimega Berghain. Lisaks on sellised artistid nagu Mount Kimbie, George FitzGerald ja Sepalcure karjääritänu suuresti võlgu just Scubale.

Ei saa lihtne olema see öö. Küll mitte IKEA-mööbli-kokkupanemise-keeruline, aga midagi vahepealset. Tempokam ja märjem kindlasti.

Üritus Facebookis.