Selleks et end päikesevaesel ajal turgutada, on footwork’ile, juke’ile ja ghettotech’ile keskendunud peosari Booty Powder seganud kokku erilise vitamiinipommi.

Stayhigh. Foto: David Kaotix

Stayhigh. Foto: David Kaotix

Reedel, 24. novembril Kultuuriklubis Kelm toimuval sarja 9. üritusel astub üles Kaptain Cadillac, prantsuse leibeli Booty Call Records boss, keda võib kutsuda sisuliselt booty-muusika Euroopa suursaadikuks. Lubades end mõjutada Chicagost ja Detroitist pärit saundidel, on Kaptain Cadillac jäädvustanud oma kõla ghettotech’i ja juke’i vahendusel juba aastast 2007. Tema DJ-sett on laia spektriga, kaasates house’i, jersey club’i, techno’t ja hiphoppi läbi ghetto-booty filtri.

Rahvusvahelisel tantsupeol esindab Hispaaniat ja plaadifirmat Iberian Juke artist, DJ ja produtsent Stayhigh, kes on panustanud rahvusvahelisse juke’i- ja footwork’i-skeenesse mitme väga tugeva reliisiga – hulk bängereid, ära flipitud klassikuid ja mahedamaid bassilugusid.

Lisaks välismaistele külalistele on platsis DJ Gee, plaadifirma Lejal Genes boss, DJ ja produtsent, keda võib nimetada hiphopi, dancehall’i, garage’i ja dubstep’i subkultuuri edendajaks, ning peo residendid K^ur Kent^ur, Jones ja J-han.

Üritus Facebookis.