Laupäeval, 29. veebruaril esineb Sveta baaris Austraalia tantsumuusika skeene tuntumaid nimesid Jensen Interceptor.

Jensen Interceptor. Foto: erakogu

Jensen Interceptor. Foto: erakogu

Jensen Interceptor (kodanikunimega Mikey Melas) on Austraalia tantsumuusika skeene hetke kuumimaid nimesid, kelle laveerimine elektro ja techno vahel on võitnud nüüdseks Euroopa klubikülastajate täieliku poolehoiu. Just see artist suudab tantsijateni tuua selektsiooni uue kooli reliisidest nostalgilise vana hea Afrika Bambaataa „Planet Rockini”.

Jensen Interceptor kirjeldab enda saundi kui midagi, mille kallal on ta viimased kümme aastat korralikult tööd teinud. Kriitikud leiavad samuti, et Melasi produktsioon on jõudnud oma kvaliteedi haripunkti. „Minu loomingu kõla on peegeldus sellest, millest ei ole ma muusikat mängides kunagi väsinud. Pean oma stiili pioneerideks Drexciyat, The Hackerit ja Dopplereffekti. Iga kord, kui otsin inspiratsiooni, pöördun nende loomingu juurde.”

Austraalia DJ ja produtsendi huvi tantsumuusika vastu tekkis noores eas 1990ndatel, mil tema vend hakkas kuulama gabber’it, hardcore’i, techno’t ja house’i. Jensen Interceptori tähelend sai alguse aga 2018. aastal, mil ta andis Maceo Plexi plaadifima Lone Romanticu alt välja oma debüütalbumi „Mother” ning mis sai kohe tunnustuse kriitikute poolt üle maailma.

Väliskülalisele lisaks saab DJ puldi taga näha meie kohalikke talente, kelleks on Kevin Park, Mari-Anna Miller, Nikolajev, Punch, Bible Club, Köster b2b DJ Mannekeen.

Üritus Facebookis.