Von Krahlis saab täna kaasa elada Noortebänd 2013 esimesele viiele poolfinalistile, kelleks on The Boondocks ja The Pedestrian Hit Squad Pärnumaalt, Incipit ja Her Memorial Discourse Tartumaalt ja Phosphorus Trio Viljandimaalt.

The Boondocks R2 saates „KalendeR2”

The Boondocks R2 saates „KalendeR2”

Kokku pääseb poolfinaalidest edasi finaali viis kollektiivi – neist neli valib žürii, ühe bändi saatuse otsustab publikuhääletus. Poolfinaalide žüriisse kuuluvad Erik Morna, Piret Järvis, Egert Milder, Jim Self, Helen Tammemäe, Mikk Taniel, Karl Sirelpuu, Markus Rafael Nylund, Mart Niineste, Andrus Raudsalu, Heiko Leesment ja Anneliis Kits.

Žüriiliige ja ansambli Sibyl Vane eestvedaja Heiko Leesment leiab, et kui demovoorudes oli ühtse lähenemisviisiga muusikat rohkem, siis nüüdseks on sõelale jäänud iseloomult väga erinevad kollektiivid. „Poolfinalistide hulgas on pilt kirju – on palju erinevaid artiste, kes ei ole äravahetamiseni sarnased,” räägib Leesment ning loodab, et tänasest poolfinaalist pääseb edasi parim.

Noortebändi teine poolfinaal toimub Von Krahlis 16. novembril. Konkurss saab väärika lõppu 29. novembril Club Hollywoodis.

Uksed avatakse kell 20.00.

Rohkem infot ürituse kohta vaata siit.