Täna, 8. aprillil toimub Erinevate Tubade Klubis Haigla pidu, kuhu on külla kutsutud Amsterdami põrandaaluse skene üks võtmefiguure Young Marco.

Young Marco aktsioonis. Foto: The Pool

Young Marco aktsioonis. Foto: The Pool

Young Marco on nõutud DJ, omapärase käekirjaga produtsent, pikaaegne Rush Houri töötaja ja disainer. Tema viimaste aastate DJ-settidest räägitakse legende – ta keeldub allumast ootustele ja trendidele, ei püsi pikalt mugavas tsoonis ja tempos, vaid leiab oma žanrikirevast plaadikotist afro, disco, balearic jms veidrusi ning kangematki kraami, mis tantsupõrandal pikalt käigu sees hoiab. Young Marco muusikat on väljastanud muuhulgas prominentsed plaadimärgid Rush Hour ja ESP Institute.

Marco isiklik plaadifirma Safe Trip tõi möödunud aastal lettidele tema hilinenud või sootuks ilmumata jäänud remiksid koondnimetuse „Sorry For The Late Reply” all.

Erinevate Tubade Klubis võtab reedel koha sisse ka Jan „Ruutu Poiss” Tomson, kellel ilmub kohe-kohe seitsmetolline vinüülplaat Viini plaadifirmale International Major Label. Soojendajate ja kokteilisegajate rolli täidavad Haigla kohalikud Ats Luik ja Kristopher Luigend.