Enne, kui hommikul Pika Hermanni torni heisatava lipu saatel Vabariigi aastapäeva sisse õnnistame, kiluvõileibu hakkame vorpima ja end presidendi vastuvõtu kleidiralli või patriootlike filmide lainele seame, kutsub Apareivi seltskond homme, 23. veebruari õhtul Tartu Skatetowni, et pidada maha üks korralik vabariigi sünnipäevapidu.

Foto: Laura Kabonen

Foto: Laura Kabonen

Sümboolselt Vabareivi nime kandval peol astuvad live’idega üles kohaliku alternatiivmuusika lippu kõrgel hoidev Badass Yuki, USA muusik Macajey ning legendaarne dnb-veteran Lu:k. Lisaks katsetakse esimest korda pealava, mis asub keset saali asetsevas puuris ja annab 360-kraadise võimaluse bändidele ja DJ-dele kaasa elada. Lisaks live’idele astuvad puurisaalis publiku ette DJ-d Kashel, Kampsun ja Mafka ning SÜNKi techno-saalis on kohal juba tuttavad Söör Paul, Siim 2000, Lyska, NOA ja Rebane.

Pidustuste jätkuks leiab laupäeval, 27. veebruaril Athena keskuses aset aga üks omamoodi pidu – esimene vabariigi aastapäevale pühendatud Vikerball, mille puhul on tegemist heterosõbraliku geiballiga. Läbi kahe korruse ja kolme erineva peoruumi tuuakse live’is meieni parimaid house’i ja tantsumuusikahitte saksofoni-show’ga vürtsitav kooslus So Saxy, hitiparaadi jätkavad puldi taga DJ-d, voolab šampust ja kõike seda kroonib muidugi korralik annus glämmi.

Vabareiviga saad Facebookis tutvuda siin.
Vikerballi ürituse leiad Facebookis siit.