Nagu noise-muusikat tegevate artistide puhul tihti, on Threes and Will teadlikult madalat profiili hoidev ja oma identiteeti varjav ühemeheprojekt.

Hoolimata vähesest kohalikust tähelepanust on Threes and Willi loomingut arvustatud mainekatel internetilehekülgedel ning tema värskeima üllitise „Teemanttee” väljaandja on maailmanimega Ba Da Bing Records, kelle artistide hulka kuuluvad näiteks Beirut, Galaxie 500 ja Talk Talk.

„Teemanttee” lood on oma eklektilisuse ja ootamatute sämplitega seostatavad esikaanel olevate, esmapilgul üsna suvaliste obskuursete motiividega. Näiteks kiiksuga timukas-jänes keskaegsest manuskriptist, aastasadu vana loodusuurija ülesjoonistus mingist kukkurloomast ja oletatav Austraalia pärismaalaste tehtud kaljujoonis – kõik see, nagu ka plaadil olev muusika, tekitab huvi ja paneb süvenema.

Üldiselt on albumi helipilt minimalistlik ja kordustele üles ehitatud. Lood pole klassikalises mõttes esteetiliselt nauditavad, aga lähemal uurimisel leiab haaratud kuulaja mürakihi alt kindlasti köitvat koherentsust. Julgeks väita, et leidub ka „kõrvaussi-momente” ja isegi riffe, mis võiksid sobida hästi mõnda standardsesse hitipotentsiaaliga rokklaulu – näiteks loo „Hundiseaduse aegu” läbiv käik või „This is an Outrage’i” madal doom’ilik tammumine, mis on üks LP kergeimini nauditavaid külgi. Järgnev „Slow Pace of the MPRP’s War Against the Lamas” esindab albumi põhijoont ja on suurem väljakutse, mis eeldab heli-/müramassiividesse sukeldumist ja sealt meeldiva otsimist.