Täna, 7. novembril kell 23.00 maandub Tallinna klubis Ulme tulevikusouli tulnukas Seven Davis Jr.

Seven Davis Jr. Pressifoto

Seven Davis Jr. Pressifoto

Texases sündinud ning praegu Los Angeleses pesitsev Samuel Davis ehk Seven Davis Jr on nokitsenud muusika kallal juba aastakümneid, õppinud gospeli laulmist ja tantsimist ning kasvanud üles käsikäes Jacksoni, Aretha Franklini ja lõputu armastusega džässi vastu. Kõige klassikalise kõrval tundis noor SDJ tõmmet ka põrandaaluse muusika poole – tulid house’i-peod, Tricky ja Portishead.

Tema soulist läbiimbunud elektroonika võlu haistis juba kaugelt DJ ja plaadifirma IZWID boss Kutmah, kes kogus kokku mehe 90ndatel linti võetud magamistoa-funk’i palad ning andis need välja kogumikul „The Lost Tapes Vol. 1”. „Tapesile” järgnes põrandaalune megahitt „One”, mis enam võib-olla nii põrandaalune polegi – seda mängivad oma DJ-settides nii Benji B kui Moodymann, nii NTS Radio DJ Jon Rust kui legendaarne Gilles Peterson.

Praegu tuuritab Seven Davis Jr oma live-kavaga üle maailma, jagades lavasid elektroonilise tantsumuusika suurnimedega, ning tema muusika kirjeldamisel on mindud isegi nii kaugele, et meest on nimetatud lausa uueks Prince’iks.

Enne ja pärast peaesinejat mängivad plaadimuusikat Haigla DJd Jan Tomson, Kris Luigend ja Ats Luik.

Peo event Facebookis.