Eelmise aasta suvel kuue sõbra alustatud üritustesari Infinitiiv on valmis uueks peatükiks, mis kirjutatakse valmis juba 27. märtsil klubis Ulme.

Infinitiivi logo. Autor: Tõnis Malkov

Infinitiivi logo. Autor: Tõnis Malkov

Seekordse peo peaesinejaks on tuntud soome teknoprodutsent Juho Kahilainen – mees, kes kütab muusikat aastast 97 ning on ilmutanud träkke selliste leibelite alt nagu BPitch Control, Initial Cuts ja Prologue Music.

Värvikasse Infinitiivi püsiperekonda kuuluvad aga muusikalise kollektiivi Lost In Systems liikmed Martin Tago ja Tõnis Malkov, kes on viljelenud juba aastaid psühhedeelset sämplikunsti.

Lisaks Lost In Systemsi poistele on andnud Infinitiivile oma käe ka Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias elektronmuusikat tudeeriv ja Saksamaal tegutseva plaadifirma TLS üks asutajaid Eisi Mäeots, kelle süda on juba aastaid kuulunud sügavamale ja tumedamale minimal’ile. Seltskonnale lisab elektrit Helsingi legendaarses klubis Redrum üritusi korraldanud ja kaasaegse klubimuusika kollektiivi Emperatron asutaja Sebastian Holm, kes on lava jaganud selliste suurte nimedega nagu Len Faki, Joris Voorn ja mitmed teised.

Stiililist vaheldust pakub Infinitiivi pidudel D’n’B ja dubstep’i tuline austaja Kenn-Eerik Kannike, kes produtseerib meditatiivset bassimuusikat Van Muki nime all. Pehmemat deep house’i tatsumist edastab kuulajaile aga Martin Markii, kellel on tähtis roll valida õiged komponendid, et pidu õige hoo sisse saaks.

Selleks et näha ja kuulda, mida sellel koloriitsel seltskonnal Tallinnale seekord pakkuda on, tuleb end loomulikult ise kohale vedada.

Liitu event’iga Facebookis.