Vahetult pärast Müürilehes ilmunud intervjuud asjaosalistega jõudis avalikkuse ette Anthony Millsi ja Janno Vainiku aka Ki En Ra poolt veetava W.T.Dronesi omanimeline debüütplaat. Vainiku sõnade kohaselt on praegu planeerimisel ka suurem turnee, mille täpsemad asjaolud selguvad lähinädalatel.

Asjaajamiste vahepeal ilmutas Eesti-USA tuleviku-soul’i duo aga video oma loole „Digits”, mille valmimisel askeldas kaamera taga Rando Arand ja mille monteerisid kokku ning lihvisid visuaalselt paika Märt Villemsaar ja Janno Vainikk ise.

Video puhul tungib esile lihtne ja loogiline idee ning sinna ümber ehitatud sujuv mäng sümbolite ja valgusega. Esile trügivad üksikud elemendid nagu rõivastus ja näoilmed. Segatakse tuttavaid märke, nii et tekib tõsise ja parodeeritava tasakaal – hiphop ja kuldketid ning kampsunid-käsitöö ja põhjamaad.

Video muhe huumor tasakaalustab kontraste ja veab tüübid meile lähemale – Mills ujub mõnusalt läbi sõnade ja vibratsioonide ning Ki En Ra tema selja taga toob lauljat oma sõrmedega esile justkui olukorda dirigeerides.

Tõmmatakse nööridest vääte ja saadetakse oma muusikat justkui neid mööda välja. James Earl Drones kõigub helilainete taktis, hingab neid sisse, suitsetab ja pritsib meelelised mõtted mahedalt tolmusesse õhku valguse kätte. Nööride ots pole kellegi käes, see on kaadrist väljas ja ühendab võib-olla videomaailma meie omaga. Või suunab meie pilku hoopis otsivalt sinna-tänna üle uduse ekraani.