Sel nädalavahetusel tähistab oma 24. sünnipäeva just täpselt nii palju aastaid kultuurihuvilistele sisutihedaid elamusi pakkunud Von Krahl.

Gerd Janson. Foto: press

Gerd Janson. Foto: press

Trall läheb lahti täna, 28. oktoobri õhtul, mil maja hõivavad Mick Pedaja, Dead Furies, Pedigree, Kali Briis ja Ouu.

Homne, 29. oktoobri graafik tiksub Krahli majapeo AUXi rütmis, mille peaesinejaks on üks house’i ja techno kulisside respekteeritumaid avalikke saladusi – Gerd Janson.

Peale üht saatuslikku päeva varajastel 90ndatel, mil noore Jansoni skautmeister talle Sven Väthi miksteibi pihku pistis, pole Gerd viitsinud enam tagasi vaadata. Aastatega on temast saanud versatiilse helifilosoofiaga DJ, kelle house’ist ja techno’st läbipõimunud settides võib tihti vürtsina kuulda UK funky, synthpop’i ja industrial’i värskendavaid sümptomeid.

Janson jooksutab pealikuna isiklikku plaadifirmat Running Back ning moodustab koos Phillip Laueriga duo Tuff City Kids, kelle debüütalbum ilmub samuti käesolevas oktoobrikuus.

Lisaks Jansonile on platsis ka kohalike DJ-de rivi koosseisus Madis Nestor, Firejosé, Kristopher Luigend, Sander Mölder, Peeter Ehala, Tarrvi Laamann, Qba, To-Sha ja L.Eazy.

Liitu üritusega siin.