Sofar Sounds toob eripalgelised muusikud hubastesse elutubadesse üle maailma. Rahvusvahelise haardega salajaste kontsertide sarjast saavad kuulajad osa ligi kuuekümnes linnas; Tallinnas leidis esimene Sofar aset möödunud aasta oktoobris ning tänaseks on Kilulinnas toimunud juba kolm kontserti.

Vul Vulpes. Foto: Evert Palmets

Vul Vulpes. Foto: Evert Palmets

Igal Sofari üritusel astuvad spetsiaalse kavaga üles kolm erinevat artisti, kelle esinemised salvestatakse ning valminud videod riputatakse üles Sofar Soundsi Youtube’i kanalisse, mille läbi on võimalik piiluda elutubadesse ka teistes riikides ja linnades. Üritustesarja eripäraks on see, et selle kontsertidele pääsevad registreerimise alusel ainult loetud inimesed ning esinejad selguvad alles kontserdipaigas kohapeal.

Detsembris toimunud Sofar Soundsi teisel Tallinna salakontserdil astus ühe artistina üles ka Vul Vulpes — Mari-Liis Rebase sooloprojekt, mis end žanriliste määratlustega piirama ei vaevu, kuid viib kuulajad mõnusalt hüpnotiseerivasse, tumedate tantsulisemate detailidega segatud ja justkui aega peatuma sundivate helide maailma.

Vul Vulpese loomingust leiab lisaks soolomaterjalile ühiseid projekte nii Shift Tidesi, Martin Laksbergi, Kismabande ja teistega ning äsja ilmus tema sulest ka uus lugu „Loop of Time”, mis näitab ilmselgelt suunda sel aastal avalikkuse ette jõudvale EP-le.

Täpsemat infot Sofar Tallinna tegemiste ning järgmiste kontsertide kohta leiab Facebookist. Sofar Soundsi ametlik kodulehekülg siin.