Homme, 12. septembril teeb räpipidude sari Yo!Hoov oma Tallinna hooaja avapaugu ürituse koduklubiks saanud Sinilinnus.

Yo!Hoov. Vasakult: Magnum PI ja Tommyboy. Foto: Evgeni Mironov

Yo!Hoov. Vasakult: Magnum PI ja Tommyboy. Foto: Evgeni Mironov

Kuna peo põhimõtteks on tuua huvilisteni uut ja värsket kraami nii alt- kui ka pealtpoolt põrandalaudu, astuvad lavale Eestis ja Baltikumiski tuntust kogunud Tommy Cash ning esimest korda Eestit väisav Say De Trap Venemaalt, kellele pakub tuge kohalik elektroonilise hiphopi tegelane Typicalflow.

Ise oma loomingut trance-räpiks tituleeriv Cash eesti publikule erilist tutvustamist ei vaja. Tema värvikalt stiliseeritud ja selgelt professionaalse käega muditud etteasted on kuum kaup nii räpiringkondades kui väljaspool seda. Peale selle teatas artist juulis, et õige pea on temalt ka kauamängivat oodata. Vastupidised lood on aga Say De Trapiga, kelle puhul on tegemist nii hullu vene underground’iga, et anonüümsuskatet pole sel õieti pealt tõmmatudki, ning nii lastaksegi muusikal enda eest rääkida.

Lisaks laividele antakse open mic’i sektsioonis võimalus up-and-coming räpparitele, kellest enamikule on see esmakordne suurema publiku ees esinemine. Open mic’ile on end võimalik registreerida aadressil apetitogrosso@hotmail.com. DJ-puldi tagant võib seekord leida aga PhilGoodi, Tommyboy, Magnum PI ja True K. Visuaale loob VJ Jamal.

Homse Yo!Hoovi event Facebookis.