Kolm aastat parimat techno’t

Üritustesari Mürk tähistab reedel, 25. septembril Von Krahlis oma kolmandat sünnipäeva ning peaesinejana lendab selleks puhuks kohale Thomas Hessler Berliinist.


Üritustesari Mürk tähistab reedel, 25. septembril Von Krahlis oma kolmandat sünnipäeva ning peaesinejana lendab selleks puhuks kohale Thomas Hessler Berliinist.

Thomas Hessler. Foto: MadebyMate

Thomas Hessler. Foto: MadebyMate

Neile, kes on Mürgi tegemistel silma peal hoidnud ning tantsumuusikamaailmaga sina peal, ei pruugi Hessler enam tutvustamist vajadagi – mees on Eestis varem juba kaks korda üles astunud. Praeguseks tegutseb Hessler Index Marcel Fengleri nimelise leibeli all ning pidevalt erinevates maailma nurkades esinedes suudab ta serveerida alati kõige kaasatõmbavamat techno-biiti. Need, kes on käinud, teavad, millest jutt.

Lisaks sellele, et Mürk kolmeseks saab, pannakse algus ka plaadifirmale Mürk Records ehk lühidalt MRKR. Samal päeval esitletakse esimest väljalaset ja selleks on Artur Läätse 12-tolline vinüül. „Apollo” EPl, mis sai teoks hooandjate abiga, leidub kolm lugu, üks neist ka Thomas Hessleri enda remiks. Peale kahe mainitud DJ esinevad peol veel Denis Punch ja Exit Safe Mode.

https://soundcloud.com/thomas-hesslerberlin/4-years-clft-mix-on-lyl-radio

Ürituse event Facebookis.

Toeta vastutustundlikku ajakirjandust

Infoajastu ja sotsiaalmeedia levik on toonud endaga kaasa aina kiiremad, lühemad ja emotsioonipõhisemad tekstiformaadid ning sellega seoses ka süvenemisvõime kriisi. Nendest trendidest hoolimata püüab Müürileht hoida enda ümber ja kasvatada ühiskondlikult aktiivseid ja kriitilise mõtlemisvõimega noori autoreid ja lugejaskonda. Toimetuse eesmärk on mõtestada laiemalt kultuuri- ja ühiskonnaelu ning kajastada lisaks nüüdiskultuuris toimuvat. Väljaanne on keskendunud rahulikule, analüüsivale ning otsingulisele ajakirjandusele, mis ühendab endas nii traditsioonilised kui ka uuenduslikud formaadid. Sinu toetuse abil saame laiendada kajastatavate teemade ringi ja avaldada rohkem väärt artikleid.

Toeta Müürilehe väljaandmist:

SAMAL TEEMAL

Galerii: Sūpynės – Leedu parim riigisaladus

Galerii: Sūpynės – Leedu parim riigisaladus

Oma kümne tegutsemisaasta jooksul on Sūpynės end Baltikumi festivalimaastikul ning Leedu paksude metsade vahel üsna edukalt peita osanud. Sel aastal kümnendat sünnipäeva tähistades otsustati aga poole jalaga metsast välja tulla ning nii levis uudis sellest rariteedist ka suuremate massideni, kuid mitte…
Post-pungi suurnimi The Soft Moon Tallinnas
Luis Vasquez. Foto: DennisShoenberg
Luis Vasquez.
2 min

Post-pungi suurnimi The Soft Moon Tallinnas

24. septembril saabub Tallinnasse Sinilindu esinema USA muusik Luis Vasquez ehk The Soft Moon, kes peaks panema südame põksuma kõigil, kelle hinge soojendab masinlike helidega ääristatud post-punk.
Karlova Raadio 69. saade
1 min

Karlova Raadio 69. saade

Karlova Raadio 69. saates saavad sõna Nosaj Thing, Four Tet, Parov Stelar, Wagon Christ, Gilles Peterson, Dark Sky, Shigeto jt.
Müürileht