Sel reedel ja laupäeval toimuvad Talllinas ning Pärnus Ilusa Tantsumuusika Õhtud, kus plaadimuusikale lisavad omapoolset nägemust lauljatar Anna-Liisa Supp, saksofonist Indrek Varend ning trompetimängija Joosep Ziil. Plaate keerutavad DJd Mark Slavin, Rain Tunger, Kinetic, Qba ja L.Eazy.

Peol plaate keerutavad L-Eazy ja Qba koos To-Shaga (vasakul)

Peol plaate keerutavad L-Eazy ja Qba koos To-Shaga (vasakul)

Reedel, 11. juulil Tallinnas Kanalas ning laupäeval, 12. juulil Pärnus Fookuses aset leidvad tantsuõhtud keskenduvad, nagu pealkirigi ütleb, ilusale tantsumuusikale. Muusika veel ilusamaks muutmiseks on lisaks DJdele kohal ka Indrek Varend saksofoni, Joosep Ziil trompeti ja Anna-Liisa Supp looduse poolt kaasa antud instrumendi – häälega.

Peo üks korraldjatest, DJ ja kunstnik Qba räägib Ilusa tantsumuusika peo ideest: „Eesmärk on pakkuda nii külastajatele kui esinejatele ilusat muusikalist elamust, mängimisele tuleb palju meloodilisi lugusid, mis paitavad kõrva ja rõõmustavad meelt.”

Reedesel Kanala peoõhtul mängivad plaate: Rain Tunger, Kinetic, Mark Slavin, Qba ja L.Eazy ning saksofoni Indrek Varend. Pidu toimub kahes saalis. Laupäeval Fookuses esinevad lauljatar Anna-Liisa Supp ning trompetist Joosep Ziil, DJd on L.Eazy, Qba ja Mark Slavin.

Mõlemal peoõhtul avatakse uksed kell 22.00.