Homme, 6. juunil esineb Von Krahli baaris trummi ja bassi produtsent ja DJ Blu Mar Ten. Teda toetavad kodumaised Thing ning residendid Qba, To Sha ja L.Eazy. Visuaalide eest hoolitseb VJ Denis.

Blu Mar Teni esimene singel „The Fountain/ Lunar” ilmus 1996. aastal Way Out Recordsi alt. Tänaseks on Blu Mar Tenil omanimeline plaadifirma, kust ilmunud näiteks ka kodumaiste Thingi ja Mutated Formsi loomingut. Nende muud muusikat on lisaks trummi ja bassi leibelitele välja andnud ka Naked Music, TCR, Guidance, Big Chill ja lausa kaks albumit on ilmunud Exceptional Recordsilt. Lisaks enda loomingule on nad remiksinud ka teisi artiste, nende seas nt Erykah Badu, Annie Lennox, Alicia Keys, Terry Lee Brown Junior, Jakatta, Tom Middleton, Bop, The Ananda Project.

Thing on Eesti trummi ja bassi produtsent ja DJ, kes pärjati R2DNB 2013 küsitluse tiitliga Aasta Uustulnuk. Tema lugusid on välja andnud ka välismaised plaadifirmad 31 Recordings ning Blu Mar Ten Recordings. Thingil on ka isiklik plaadifirma, mis kannab nime Dubthing.

Tjuun In on Raadio 2 õhtuse vööndi raadiosaade, mida juhib Eesti trummi ja bassi kuldne trio Qba, To-Sha ja L.Eazy. Kahetunnine raadiošõu on R2 eetris reedeti kell 22.00–00.00, tuues kuulajateni laia spektri drum’n’bass’i žanrist.