Järgmisel nädalal, 27. märtsist 2. aprillini üle Tallinna toimuva Tallinn Music Weeki raames ühendavad jõud klubisarjad AUX, Mürk ja ISOLA, tuues Balti jaama ajaloolisse reisijate ootepaviljoni peomaratoni Balti Jaama Tunnel.

SNTS. Foto: press

SNTS. Foto: press

Reedest, 31. märtsist kuni pühapäeva, 2. aprillini muutuvad Balti jaama paviljon ning tunnel audiovisuaalseid elamusi, toorest biiti ja värsket verd tulvil techno-klubiks. Kolmkümmend tundi kestva maratonpeo esinejate nimestikus on nii kohaliku underground’i tegijad kui põneva ja otsingulise kõlaga produtsendid lähiriikidest ning üleilma muusikaväljalt. Teiste seas saabuvad Tallinna plaadifirma Hessle Audio au ja uhkus Pearson Sound ja salapärane techno produtsent SNTS Saksamaalt.

Balti Jaama Tunneli peomaratoni avab reedel, 31.märtsil kell 21 baleaari biiti psühhedeeliaga ristav Su—Mu. Teiste seas kuuleb reedel ka Euroopa house-muusika müüdiks ja hästihoitud saladuseks kutsutud Soome produtsenti Jori Hulkkoneni ning varaste hommikutundideni kestva peo peaesinejaks on Ühendkuningriigi uuendusliku tantsumuusika tunnusnimi DJ Pearson Sound.

Laupäeval, 1. aprillil taasavatakse klubi kell 16 techno-kaubamärki esindava Mürgi peoga, mis esitleb kohalike lemmikute kõrval ka plaadifirmade Etherwerks ning Aethers Series vedajat Hannu Ikolat Soomest.

Südaööl algab Tallinn Music Weeki ametlik järelpidu ISOLA, mis ühendab omavahel muusika, moe ja visuaalkunsti. Järelpeo keskmes on salapärane pea-maas-mask-ees ambient techno produtsent SNTS Saksamaalt, kelle varjatud identideedi taga on lihtne soov lasta muusikal enda eest rääkida.

Balti Jaama Tunneli visuaalse poole eest vastutab valgus- ja videokunstnik Emer Värk.

Üritus Facebookis.