Born To Bangi nime taha peitub produtsent, DJ, promootor ja leibeliomanik Lauri Lember, kes on mõnda aega ka elektroonilise tantsumuusika Mekas Berliinis elanud ning selle unikaalse ja vabameelse klubikultuuri õhku hinganud-kogenud.

Kõike seda on kuulda ka tema loomingust. Tegemist on projektiga, mis eksperimenteerib flirtivalt house’i, acid’i, EBMi, Hi-NRG, techno, darkwave’i, electro, new beat’i, sündipopi ja industriaalsete helidega.

Avalugu „Diva” kuulates hüppab esimesena pähe, et seda võiks kohata vabalt mõnes Helena Hauffi DJ-miksis, sest temalt oodatakse just sellise elektroonilise kehamuusika vaibiga lugusid. Kummitava kõlaga süntesaatorimeloodiad on segatud kokku osavalt programmeeritud tooreste, lausa jõuliselt mõjuvate trummidega. Nimilugu „Straight Shooter” on korralik techno-bänger, mis sobiks suurde pimedasse reivihalli. Loost esitab kerglasema ambient’like toonidega remiksi kreeka darkwave’i-duo The Rattler Proxy liige Lucas Savidis, andes muidu tumeda tunnetusega reliisile helgema lõpunoodi.

Ulmelised süntesaatorid plaadil muudavad lood enda mänglevate helidega täidlaseks ning isegi kui träkid kõlavad üle viie või kuue minuti, ei muutu need igavaks ega monotoonseks. Muusika kõlab vanakoolilikult ehedalt – ei ole viimase moe järgi prügiselt lo-fi ega ka liiga puhas ja ülelihvitud. Born To Bang ei lähe trendidega kaasa, vaid ajab kindlalt oma asja.