Kas sa oled seisnud kunagi pimedas koopas, jalad vees, kuulanud oma külmalt vastu kajavat häält ning kompinud kuuvalguse abiga eneseleidmise teed? Mina ei olnud, kuni Carla dal Forno „You Know What It’s Like” mind sellisesse kummalisse olukorda asetas.

Carla dal Forno on noor austraalia päritolu artist, kelle hääl on ühtaegu sume ja rahustav ning samas müstiline, midagi hüpnootilist. Tegu on muusikaga, mis sisaldab vastuolusid, näiliselt võimatuid ja kokkusobimatuid kombinatsioone, on unenäoline ja tulevikuelementidega, ent see toimib.

Kuigi albumil segunevad popi, psühhedeelse folgi ja dub’i sugemed ning lüürika jätab mulje eneseotsingust ja teadmatusest, on artist ennast helides leidnud ning omapärane käekiri on tuntav kõigi lugude juures.

„You Know What It’s Like” põimib hääled igapäevaelust kokku tavatute helidega. Välja kujuneb tiksuv ja näriv tervik, mis toimib efektiivse mõttekatalüsaatorina ja paneb kuulaja end koopasse unustama ning öhe vahtima. Ometi ei ole see kuuvalgus läägelt romantiline, vaid see on ausa ja puhta muusika kehastus.