Laupäeval, 10. jaanuaril esineb klubis Studio elektroonilise muusika duo Detroit Swindle, kes on vallutanud edetabeli muusikalehe Traxcource Top 100 kahes kategoorias: parim artist 2014 ja parim deep house’i artist 2014. Detroit Swindle’it toetavad laupäevasel Studio In Action peol kodumaised artistid Raul Saaremets, Firejose, MVP ja Dr Philgood.

Detroit Swindle. Foto: Joey van Dijk

Detroit Swindle. Foto: Joey van Dijk

Detroit Swindle’i moodustavad Amsterdamist pärit Lars Dales ja Maarten Smeets. Nende muusika, mida võib žanriliselt liigitada deep house’iks, on lühikese ajaga saavutanud suure populaarsuse. Alates 2011. aastast on duo välja andnud mitmeid lugusid erinevate plaadifirmade nagu Dirt Crew, Freerange ja Tsuba alt. 2014. aasta märtsis ilmus nende debüütalbum „Boxed Out”.

Lisaks teistele auhindadele on Detroit Swindle ka maineka tantsumuusika DJ ja raadiosaatejuhi Gilles Petersoni Worldwide Awards 2015 üks selle aasta nominante looga „64 Ways”, kus teeb kaasa ka Mayer Hawthorne (tulemused selguvad 17. jaanuaril – toim.).

Studio on Funktion-One helisüsteemiga ööklubi, mis paikneb Tallinna vanalinnas. Studio in Action sariüritus toob klubi ülemisele korrusele elektroonilise muusika tipud, legendid ja hetkel aktuaalsed artistid. Teiste seas on seal esinenud Tom Middleton, Synkro, The Timewriter, Roger Martinex, Spirit Catcher, Robert Babicz, Benji B, Funk D’Void, Kaspar Kondrat, Gabriel Ananda, Dusky, Daniel Stefanik ja Josh Wink.

Studio in Action peo leht Facebookis.