Laupäeval, 20. detsembril toimub Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumis järjekordne MÜRK, kus esineb Horvaatiast pärit teknoprodutsent ja DJ Miss Sunshine.

Miss Sunshine. Foto: Hrovje Slebur

Miss Sunshine. Foto: Hrovje Slebur

Tegu on juba 1997. aastast tegutseva muusikuga, kelle loomingut on väljastanud leibelid Decoy, KMS, Random Island, Tic Tac Toe, Coincidence ja Monocline. Tema lugudest on teinud remikse sellised tekno kõrgklassi nimed nagu Jeroen Search, Zadig, Markus Suckut ja Tim Xavier.

Sunshine’i DJ-miksid kulgevad jõulistest ja diibimatest muusikamüsteeriumitest meloodiliste biitideni, mida dekoreerivad talle omane stiil ja energia, mistõttu tõotab see tibake päikesepaistet enne pööripäeva tohutult ergastav olla.

Lisaks astuvad üritusel üles ka juba tuttavad mürklased Denis Punch, Katja Adrikova ja Artur Lääts. Baarisaali on aga okupeerinud uus üritustesari BLÄNK, mille raames leiab plaadimängijate tagant Andrey Vishnevsky, Eisi Mäeotsa ja Lost In Systemsi, kellele jääb vastutus saata publikusse korralik kogus tech house’i ja deep techno’t. Kohaletulijatel on seega valikuvõimalust küllaga ja nädalavahetuse sisustamata jätmiseks puudub vabandus.

Peo event Facebookis.