Novembri keskpaigas välja antud EP „Fetty” on esimene suurem reliis Londonis resideeriva Ragnar Rahuoja ja eestlastele tuntud Robert Nikolajevi ühiselt nimetajalt Dima Disk. Varem on Dima Disk üllitanud pealkirja „Casino” kandva loo Pudru Kuuli kogumikul „Bullets №2”.

EP esimene rada „Rolla” on kompromissitu ja monotoonsem, kuid ebakonventsionaalsete elementide ja kõladega house, mis kütkestab ootamatu emotsionaalsusega. Just see on olnud ka varem koosluse üks tugevaimaid külgi, mis on suutnud neid teistest eristada.

„Gelbaderte” kõlab nagu tavapärasem lo-fi, kuid lähemal kuulamisel toimuvad harmoonilised arengud, mis ei lase tähelepanul kaduda, ent pole ka liiga pealetükkivad. Lugu on üpriski nasty kõla ja omamoodi tämbriga, kuid jääb kahjuks üsna tugevalt teiste varju.

Teise poole plaadist avab „Loosie”. Täielik futusaund – arusaamatu ja kaheldav, kuid tekitab breakbeat’i-rütmide ja bassikäikudega terviku, mis on puhas kosmos. Loosisene areng on kiiduväärne ning hoiab taotletud atmosfääri hästi üleval.

Tiitelrada „Fetty” on leftfield-muusikast vasakule jääv träkk. Kasutades tantsumuusikale omaseid helisid, kuid pannes rõhku ülepaisatud bassikäikudele, bleep’idele, synth’idele ja hakitud vokaalile, on tegemist kõige huvitavama looga EPl. See pärineks justkui esoteerilise ulmefilmi soundtrack’ilt ja võtab kokku eelmistest radadest tuletatud narratiivi.

EP „Fetty” laskub iga uue träkiga aina enam obskuursema tantsumuusika maailma ning lõpuks jääb klubimuusikast alles vaid raskesti nähtav vari, mis teeb sellest kokkuvõtvalt väga dünaamilise plaadi.