Eesti Muusika Arenduskeskus jätkab vabas vormis muusikaettevõtlusele suunatud avalike koolitussessioonidega. Sellesügisesed koolitused on suunatud nii alustavatele kui ka juba tegutsevatele muusikaettevõtjatele, tegevmuusikutele aga ka üldiselt loomemajanduse valdkonnast huvitatud loovisikutele ja ettevõtjatele. Esimene „Kogemuskohvik” leiab aset 18. septembril kell 16.00–18.00 kohvikus Wabadus.

Herbert Grüner. Foto: Annica Müllenberg

Herbert Grüner. Foto: Annica Müllenberg

Koolitussessiooni teemaks on „Ettevõtlik mõtteviis muusikas”. Loengut peab University of the Arts Bremen rektor ja loomemajanduse spetsialist Prof. Dr. Herbert Grüner. Koolitus jätkub diskussioonipaneeliga, kus osalevad Kultuuriministeeriumi loomemajandusnõunik Anu-Maaja Pallok ja muusik, kontserdikorraldaja ning pedagoog Aare Tammesalu.

Arutlusele tuleb loomeinimeste ettevõtlik mõtteviis, rahvusvahelised loomeettevõtluse praktikad ja muusikaettevõtluse vormid, samuti loomemajanduse võimalused muusikaettevõtluse toetamiseks Eestis.

Koolitussessioon on inglise keeles. „Kogemuskohviku” osalustasu on 15 eurot (sisaldab tervitusjoogi ja -suupiste). Kohtade arv on piiratud; registreerimine aadressil info@estonianmusic.ee.

Eesti Muusika Arenduskeskuse kodulehele