Eesti Kunstiakadeemia suursündmus ERKI Moeshow läheneb kindlal sammul. Selleks et oma loomingut suurel laval presenteerida, tuleb noortel oma ideed esmalt žüriile esitada. Kavandeid saab konkursile esitada vahemikus 10.–28. märts.

ERKI Moeshow on staažikaim Eestis jätkuvalt tegutsev moedemonstratsioon, mis sai alguse kaheksakümnendate hakul Eesti NSV Riikliku Kunstiinstituudi tudengite eestvedamisel. Tol ajal leevendati selle etendusega peaasjalikult ühiskonnas valitsenud pingeid. Läbi aegade on toodud lavale üha kvaliteetsemaid kollektsioone. Praeguseks on iga-aastasest ERKI Moeshow’st kujunenud noortele moehuvilistele üks oodatuimaid sündmusi, kus põnevaid rõivakonstruktsioone ja läbitöötatud disaini publiku silme ette tuua ning omavahel mõõtu võtta.

ERKI Moeshow peakorraldaja Piret Mägi sõnul on ERKI Moeshow osalejatele väga ambitsioonikas sündmus. Ta lisab: „Samuti on see hea proovikivi – vaid nutikamad suudavad laveerida fantaasiarikkuse, unikaalsuse ning kaasaja nõudmiste vahel nii, et nende ideed ei kao keskpärasuse massi. Ja meie meeskond teeb endast kõik, et kokku tuleks žürii, kes valib konkursitöödest välja erilisimad kollektsioonid.”

Osalemistingimused leiab ERKI Moeshow kodulehelt ning lisainfot jagatakse ka Facebooki lehel. Üritus toimub 24. mail.