25. novembril toimub Tallinnas Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses filmimuusika seminar, mille korraldab Tallinn Music Week koostöös Pimedate Ööde Filmifestivali, Industry@Tallinna, Eesti Filmiklastri ja Eesti Muusika Arenduskeskusega. Seminarile on oodatud kõik asjast huvitatud heliloojad, laulukirjutajad ning filmitootjad.

Filmimuusika seminar keskendub rahvusvahelise filmitööstuse muusikaalaste tegevusvaldkondade ja tavade tutvustamisele. Koolituse raames toimuvad rahvusvahelisi praktikaid tutvustavad esitlused ning arutelupaneel.

Filmimuusika loojatel on võimalik osaleda ka 10-minutilistel kiirkohtumistel produtsentide, produktsioonifirmade ja potentsiaalsete klientidega. Kiirkohtumistele registreerimine algab täna, 21. novembril.

Seminaril astuvad üles Universal Music Publishing Scandinavia AB filmi- ja telelitsentseerimise juht Rebecca Edwards, filmide muusikanõustaja Rasmus Thord ja muusikaprodutsent ja -toimetaja MIchael Pärt. Toimub ka paneeldiskussioon, mille teemaks on muusika roll ning väärtus filmides ja reklaamides.

Seminarile registreerumise tähtaeg on esmaspäev, 24. november kell 12.00. Osalemissoovist teatada aadressil sandra@tmw.ee.

Seminari kava ja registreerimise lisainfot vaata siit.