Kui oled end PÖFFi filmilaviini tõttu juba liiga pikaks ajaks kinosaali unustanud, on aeg viivuks visuaalikammitsaist lahti rebida ning hetkeks taas muusikale võimalus anda. Selleks annab erilise põhjuse reedel, 21. novembril Telliskivi Punases Majas toimuv PÖFFi pidu, mille peaosatäitjaks DJ ja produtsent Hunee.

Hunee. Foto: Adrian Hylton

Hunee. Foto: Adrian Hylton

Hunee on mees, kes on algselt pärit Koreast, kuid juba kümme aastat resideerinud Berliinis – kärjes, mis kubiseb usinatest elektroonilise muusika mesilastest. Tema esimesed mesised helid said vahale pressitud aastal 2009 ning sellest ajast alates on ta muusikat välja andnud selliste leibelite alt nagu Rush Hour, Future Times ja W.T.

Ta on tuntud oma meelt kirgastavate ja energiliste DJ-settide ja ütlemata vahvate vuntside poolest ning ei karda segada oma kaardipakki, põimides õhtu jooksul kokku nii house’i, diskot, afrot, souli kui ka teknot. Ise nimetab ta oma stiili aimduslikuks muusikaks (hunch music) – termin, mis viitab kõhutundele ning mis on tuletatud tema kodanikunimest Hun Choi.

Lisaks Huneele masseerivad peoõhtul trummikilesid kohaliku kärje esindajad Alari Orav, Rain Tolk, Kristopher Luigend, Johann 3000 ja Andreas Kask.

Ürituse event Facebookis.