Haigla Pidu võtab veebruaris väga rahulikult ning kutsub homme, 22. veebruaril varajase algusega istumiskontserdile Erinevate Tubade Klubisse. Õhtu peaesinejaks on Memotone.

Memotone. Foto: press

Memotone ehk Bristolist pärit multiinstrumentalist William Yates andis möödunud aastal välja kolm plaati selliste leibelite nagu The Trilogy Tapes, Sähkö ning tema enda plaadifirma Memorecs alt. Varasemalt on artist teinud palju ka reklaamimuusikat, teiste seas Palace Skateboardsile. Lisaks kõigele muule on ta vedanud raadiosaateid nii NTSis kui BBCs.

Memotone on vaid üks selle produktiivse muusiku alias’test. Heliloojana eksleb ta ambient’i, džässi ja nüüdismuusika vahealal, vürtsitades samal ajal oma lugusid elektrit täis elektroonikaga. Tema live-esinemised on improvisatsioonilised etteasted, mis hoiavad teatud atmosfäärilist nooti, aga võiksid vabalt plahvatada ka korralikuks tantsupeoks. 

ETK avab neljapäeval uksed kell 19, live algab kell 20. Enne ja pärast kontserti on laval Haigla DJd Jan Tomson, Kris Luigend ja Ats Luik. 

Üritus Facebookis