Raadio 2 saatejuht, peosarjade MÜRK ja Tallinn Express resident Eisi alustab 1. juunil klubis HALL omanimelise peosarjaga „Eisi invites:”. Esimeseks külaliseks on Saksamaalt pärit DJ, produtsent ja plaadifirma Fachwerk asutaja Mike Dehnert.

Mike Dehnert. Foto: press

Mike Dehnert. Foto: press

Berliini viljaka produtsendi looming varieerub dub’isest minimal techno’st toore eksperimentaalse tantsumuusikani ning on pälvinud paljude elektroonilise muusika fännide poolehoiu üle maailma.

Aastal 2007 asutatud plaadifirma Fachwerk on välja andnud tohutul hulgal digitaalset muusikat ning tosin 12-tolliseid. Roman Lindauga 2008. aastal välja antud „Umlaut2”, mis ilmus hiljem ka Levon Vincenti remiksina, sai kiirelt tantsupõrandate lemmikuks. Hiljem jätkas Dehnert loomingu väljaandmist mitmete leibelite nagu Fachwerk, Clone, MD2, Delsin jt alt, hõlmates oma loomingusse mitmeid erinevaid elektroonilise muusika žanre.

Lisaks Mike Dehnertile astuvad üles kohalikud DJd Artur Lääts, Micaela Saraceno ja Eisi. Ühtlasi sulgeb HALL selle üritusega ka oma kevadhooaja.

Üritus Facebookis.