Novembris toimuvaid üritusi seirates tundub, et tekno- ja house’i-rahvas niipea oma Air Maxe nurka visata ei saa. Kuu lõpus ehk 28. novembril kaaperdavad klubi Ulme The Buff Dance’i residendid Bakey USTL ja Preesh Mendez ning haaravad endaga seekord kaasa kurikuulsa Berliini peosarja Homopatiku taga seisva Mr. Tiesi.

Mr Ties. Pressifoto

Mr Ties. Pressifoto

Mr. Ties, kodanikunimega Francesco De Nittis, on praegu Istanbulis resideeruv itaalia juurtega DJ, kes armastab kanda ehitajate tunkesid, ostab kuus 1000 euro eest plaate ja segab nendel leiduva materjali kokku eklektiliseks pildiks, kus võivad kohtuda tekno, disko, house, popp, itaalia metsareivi võnked ja isegi a capella.

Pidudel suudab ta vankumatult kas või kümme tundi järjest (kui mitte rohkem) mängijate taga püsida, näidates tantsuplatsile omapäraseid plaadikeerutamisvõtteid ning peegeldades karismat, mis on mõjunud nii mõnelegi peokülastajale kui jumalik ilmutus.

Kuidas see kõik reaalsuses välja näeb, saab omal nahal kogeda juba kuu viimasel nädalavahetusel, nii et peosussid jalga, tantsusõbrad!