Enne kui Rummu karjääris suuremaks madistamiseks läheb, teeb Into the Valley sõsarüritus Into the Episode sel reedel, 26. mail peatuse klubis Lekker, kaasas Stockholmis tegutseva plaadifirma Studio Barnhus esindajad Kornél Kovács ja Baba Stiltz.

Kornél Kovács. Foto: Pierre Björk

Kornél Kovács. Foto: Pierre Björk

Kornél Kovács on Studio Barnhusi, Barnhusgatani tänava keldris tegutseva leibeli üles ehitanud kolmiku üks lüli. Teised mehed kannavad nimesid Peter Nordkvist ja hiljuti John Talabotiga käed löönud Axel Boman. Nõnda on dünaamiline trio 2010. aastast saati üllitanud üle 40 reliisi nii isiklikust kui teiste andekate produtsentide sulest – kõik eklektiline ja tantsupõranda jaoks sündinud.

Kovácsit võib mõningale infole toetudes pidada Stockholmi kunagiseks noorimaks jungle’i DJks, sest oli ta siis vaid 14, kui vaikselt sel rindel juba asju ajas ja endast vanematelt tüüpidelt saadud esimesed tarkused kõrva taha pani. Nüüdseks on mees aja jooksul kogutud killud erinevatest žanritest oma muusikas kokku sidunud – leiab techno’t, diskot, Italo’t ja kõikvõimalikku muud – ning saanud tulemiks positiivse olemusega peohümnid.

Õhtu teine peakülaline Baba Stiltz eriti žanripiire tunnistada ei taha ning seetõttu sobib ta oma värvika käekirjaga ka hästi Barnhusi ridadesse. Umbes sama värvikas on olnud ka tema enda tee produtsenditoolini, kirjutades oma esimesed lood lasteaias, treenides omal ajal balletikoolis ning luues nüüd klubimuusikat, kus teevad atteaste rnb, future funk, house ja techno.

Kohalikest saavad sel korral sõna Kask ja Nikolajev.

Üritus Facebookis.