Intsikurmu Festival lükkub sellisel moel, nagu me seda viimased 7 aastat nautinud oleme, eriolukorra tõttu järgmisesse aastasse ning toimub taas 2021. aastal 6.-7. augustil. Sellegipoolest ei jäeta fänne sel aastal tühjade kätega – 7.-8. augustil saab üritust nautida läbi teleekraani.

Illustratsioon: Maria-Liisa Leonidov

Illustratsioon: Maria-Liisa Leonidov

Kiirelt muutuvas maailmas tuleb kiirelt kohaneda ning innovaatiliselt mõelda, mistõttu leidsid korraldajad viisi, kuidas Intsikurmu sõpru siiski ka sel suvel hea elamusega kostitada. Selleks sündis digikultuuriaastale kohane Intsikurmu Telefestival.

Eesti artistidest koosnev sündmus toob teieni kogu festivali melu, riskimata külastajate tervise ja heaoluga. Oodata on nii värsket muusikat, Lastekurmut kui ka toiduelamusi. Ehedad emotsioonid ja live-esitused tuuakse otse Põlva ürgmetsast kodudesse koostöös Telia Eestiga. Artiste jagub kolmele lavale ning nii seal kui ka greenroom’is toimuvat vahendab õhtujuht.

„Nii nagu kõik teised festivalid, seisime ka meie silmitsi probleemiga, kuidas pakkuda festivali külastajatele meeliülendavat kogemust terviseriske võtmata. Mõistsime, et peame mugavustsoonist välja astuma ja veelgi loovamalt tegutsema. Kuna on digikultuuriaasta, liikusid ka mõtted selles suunas…,” kommenteerib Intsikurmu Festivali looja Martin Ruus uue kontseptsiooni sündi.

Intsikurmu Telefestivali piletid tulevad müügile juulis.

Kõik algselt Põlvas toimuma pidanud Instikurmu Festivali 2020 aasta tarvis ostetud piletid kehtivad vaikimisi sündmuse uuel toimumisajal 6.-7. augustil 2021. aastal.

Üritus Facebookis.

Facebooki foto: Kevin Loigu