Etenduskunstide lühivormide festival Made In Estonia Maraton* stardib täie lõbususega juba 11. korda Kanuti Gildi SAALis 10. märtsil.

Joanna Kalm Made in Estonia Maratonil 2017. aastal. Foto: Silvia Pärmann

Joanna Kalm Made in Estonia Maratonil 2017. aastal. Foto: Silvia Pärmann

Kaasaegsesse etenduskunsti on juba eos sisse kirjutatud katsetamine ja risk. Made In Estonia Maraton* pühitseb neid kaht omadust oma anarhilises meelelaadis ja kutsub kõikide maade etendajad ja muud tegelased kokku ning üheskoos selgitatakse välja mis toimib ja mis ei toimi.

Kohal on nii veteran-maratonlased kui ka alles alustajad. Seega on loota maratonile omaseid eriilmelisi etteasteid õhkkonnas, kus hõljub magus illusioon potentsiaalist, kus kõik on võimalik!

Õhtu koosneb traditsiooniliselt kolmest blokist: alustatakse mustas kastis, vahepeal on videot kasutavate kunstnike blokk ja lõpetatakse tühjas, lisanditeta saalis.

Seekord astuvad maratonil üles ja näitavad oma loomingut Elina Masing, Sigrid Savi, Karolin Poska, Enn Mikker, Katrin Kreutzberg, Üüve-Lydia Toompere ja Siim Tõniste, Joanna Kalm, Raho Aadla, Arolin Raudva, Mari-Liis Eskusson, Alise Bokaldere, Joosep Jürgenson, Kädi Metsoja, Helery Kuld ja Matthias Kann, Edgar Vunsh, Triin Tasuja, Henri Hütt, Emer Värk, Doris Tislar ja Hanna Junti, Chungin, Madlen Hirtentreu, URSULA jt.

START!

*Mitte segi ajada samanimeliste odavate koopiatega.

Lisainfot leiad SAALi kodulehelt.