Mõned nädalad tagasi Pärnus avatud Katlamajas jätkub vilgas peotegevus. Homme, 18. juulil astub selles kultuuriepitsentris üritusteseeria Still Outi raames üles inglise DJ ja produtsent Danny Howells.

Danny Howells. Pressifoto

Danny Howells. Pressifoto

Juba 80ndate lõpust puldi taga tegutsev Howells kulgeb orgaaniliselt läbi house’i, loob muusikat vaid siis, kui inspiratsioon peale tuleb, ning on jäänud pidevalt muutuvates tantsumuusikatrendides vankumatuks. Kuigi tema set’e liigitatakse tihtipeale progressiivse house’i kategooriasse, määratleb ta ise end pigem tech-house’i jüngriks.

Kodulinna Hastingsi klubides DJ-karjääri alustanud Howells on aja jooksul tegutsenud eksperimentaalteknoduos Squelch ja loonud ka soolomaterjali, kuid kuulsust on ta kogunud eelkõige oma remiksidega ning DJna. Alates 2008. aastast veab Howells ka isiklikku plaadifirmat Dig Deeper, mis on nime saanud tema pikka aega väldanud peosarja järgi.

Howellsi kõrval on üritusele kohale kutsutud Läti kuulsaim produtsent, DJ ja juba 16 aastat väldanud raadiosaate „Dance Box” juht Bogdan Taran. Taran on lisaks neile tiitlitele hääletatud neli korda Läti number üks DJks ning peale selle omab ta plaadifirmat Amber Muse Records. Välismaistele esinejatele sekundeerivad Katlamajas seekord Still Outi residendid Hurmet Ilus, Ivo Naries, Janno Kekkonen, Marcus M, Siim2000, ruuter³ ja R2 „Progressioonist” tuttav Solid Steel.

Üritus Facebookis.