Eelmise aasta septembris Tallinnas avatud ning detsembris lühikesele hingetõmbepausile läinud klubi HALL alustab 6. aprillil uut hooaega.

Samuel Kerridge. Foto: press

Samuel Kerridge. Foto: press

Avaõhtul teeb all-night-long seti saksa DJ Thomas Hessler. 7. aprillil stardib aga peaaegu 24 tundi vältav HALLi Tallinn Music Weeki showcase, kus klubi peasaalis astuvad üles tumedate rütmide arhitektid Samuel Kerridge ja Regis, kelle loomingut ja DJ-sette pelgalt technoʼga sildistada oleks tiibade kärpimine, avangardism on juba rohkem sinnapoole.

Neile lisaks on väliskülaliste hulgas Kopenhaagenis resideeriv, sealse ööklubi Culture Box eklektilise käekirjaga resident Ena Cosovic ning kohalikest Martin Aedla, Artur Lääts, Eisi, Katja Adrikova ja Micaela Saraceno. Peoga tähistatakse ka Regise ja produtsent Femaleʼi loodud UK plaadifirma Downwards Records 25. sünnipäeva.

Kõigele lisaks avatakse HALLi uus korrus Mesila, kuhu pääseb ainult kutsega ning mida kureerib tumedamaid techno-radasid pakkuv MÜRK. Sõna saavad Mihkel Maripuu, Katja Adrikova, Domnina, Denis Punch, Artur Lääts, Tarmo Paluoja ja Tanel Mütt.

Liitu reedese ja laupäevase üritusega Facebookis.