Esmaspäeval, 16. veebruaril kell 16.00 annab Eesti Kunstiakadeemia kunstiteaduse instituudis (Suur-Kloostri 11, Tallinn) avaliku loengu Rhiannon Pickles, kes räägib kunstikommunikatsioonifirma Pickles&Co saamisloost ja kogemustest.

Rhiannon Pickles asutas firma ligi kümme aastat tagasi, alustades müügigaleriide turustamisest. Nüüdseks on firmas kaheksa kunstiteadust õppinud kommunikatsioonispetsialisti, kes koos teevad rahvusvahelist teavitustööd mitmetele rahvuspaviljonidele Veneetsia biennaalil, Frieze’i kunstimessidele New Yorgis ja Londonis, Istanbuli biennaalile, Manifesta biennaalile, dOCUMENTAle, Pro Helvetiale, Richard Saltouni, Marian Goodmani ja Lissoni galeriidele ning veel paljudele kunstimaailma suursündmustele. Pickles&Co omab kasulikke kontakte kõigi suuremate kunstiajakirjade, müügigaleriide, kunstnike ja kogujate hulgas.

Lisaks loengule toimub teisipäeval, 17. veebruaril kell 12.00 Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse kontoris (Vabaduse väljak 6, sissepääs kunstihoone peauksest vasakul) Rhiannon Picklesi töötuba, kuhu on oodatud kõigi kunstiinstitutsioonide, galeriide, muuseumite, ajakirjade, kunstikoolide ja loomeliitude töötajad. Töötoa teemaks on olulisemad kommunikatsiooniprintsiibid, head tavad ning nipid. Koolitus on eelkõige suunatud juba kunstiväljal töötavatele professionaalidele, aga oodatud on ka kõik kunstide, kunsteaduse, kultuuriteaduse ja kultuurihalduse tudengid, keda huvitab kunstikommunikatsioon ja -haldus, kunstikommunikatsiooni eripärad ja lihtsamad viisid saavutada parimaid tulemusi. Töötuba kestab orienteeruvalt kolm tundi ja töökeeleks on inglise keel.

Oma osalussoovist teatada aadressil sten@cca.ee hiljemalt esmaspäevaks, 16. veebruariks.