Vanarahvas ütleb: Lumi tuli maha, aeg suveklubi hooaeg kokku tõmmata. Laupäeval paneb Tallinna Sadamas tegutsev Laine klubi sellele hooajale punkti.

Eisi Mäeots. Foto: press

Eisi Mäeots. Foto: press

Homsel lõpupeol mängivad plaate suve parimad ööd. Näha ja kuulda saab eesti alternatiivse muusikamaastiku DJ-sid peosarjadest Legendary Sunrise, Tallinn JÄCK City ja Monopol Entertainment. Erilise setiga kostitab külalisi DJ ja produtsent Eisi.

Legendary Sunrise on 2017 suvel Laine Klubist alguse saanud pidu, millega jätkatakse Legendary Wednesday traditsiooni teha kolmapäevad nädala kõige päikeselisemaks päevaks. Seekord toovad Laines hommikupäikse taevasse Raigo Smith ja Martin Saar.

JÄCK! on viimased 7 aastat tegutsenud Tallinna peosari, mida vahelduva eduga veavad 4 sõpra: Robert „Nikolajev” Niko, Andreas „Kazk” Kask, Marek „Marek” Poel ja Johann „Johh” 3000, kes istuvad igaüks natuke omamoodi muusikamaitse otsas. Harilik peorituaal jõuab kleepuvast soulimuusikast läbi lõbusa disko ja elusa hausi sügavama techno– ja happelainetele. Püha on ainult kvaliteet, žanrid, meediumid ja muud terminid jätame ukse taha.

Monopol Entertainment OÜ on – nagu nimigi ütleb – selge struktuuriga kasumile orienteeritud äriühendus, mille portfelli kuuluvad ööelu hoogsamad peod (One Night In Bangkok) ning kuulsamad kaubamärgid (Kersten Kõrge, Roma PI, Kaarel Valter). Tuntud oma lõppematus headuses, mis nihutab kõikide klubide sulgemispiire.

DJ Eisi ehk Eisi Mäeotsa nimi seostub ööelu tundjale ilmselt kõige esimesena peosarjadega Infinitiiv, TEX ja MÜRK. Lisaks on tema üks tegelastest, kes lükkas hoobasid klubis ASUM. Eisi süda kuulub DJ-puldis techno’le, kuid igapäevaselt võib teda leida noote ritta seadmas hoopis klassikalainel.

Laine Klubi avas esimese hooaja uksed käesoleva aasta juunis. Tänaseks on viie kuu jooksul toimunud üle seitsmekümne sündmuse, peo ja ürituse. Vastu on võetud kauneid hommikud, paikesetõuse ja pidutsetud nii nagu poleks homset.

Lisainfo lõpufestivali kohta leiad Facebooki lehelt ning tulevasi sündmusi saad jälgida klubi Facebooki lehel.