Laupäeval, 28. oktoobril toimub Genialistide Klubis pidu Psyhhotroopika, kus laval esinejad, kes kõditavad ajurakke ja kuulmetorukesi niiske, auruse ja sooja vihmametsase muusikaga.

Graafika: rolandseer.wordpress.com

Graafika: rolandseer.wordpress.com

Lavale astub elektroonilise muusika trio Restless, kes alustas tegutsemist 2016. aasta veebruaris. Põhiliikmete Raimond Mägi (bass) ja Elvis Jakobsoni (trummid) koostöö on kestnud juba 7 aastat, 2016. aasta sügisel liitus ka sündigurmaan Raun Juurikas. Peale koosseisu laienemist ei ole fookuses ainult dnb või jungle, vaid bändi muusikas on mõjusid ka teistest elektroonilise muusika suundadest.

Bändi Sattiva püsimatu heligenereerimine rändab hetkel jungle’i ja hiphopi kuningriigis. Eksperimentaalse kolmeliikmelise kollektiivi – kus teevad kaasa Siim Parisoo (vokaal ja elektroonika), Roland Seer (trummid) ja Karl-Erik Hiiemaa (bass) – eesmärgiks on teha head muusikat kaotamata toorest energiat. Bänd astus sel suvel üles mitmel väiksel festivalil, kus isegi kell 4.20 hommikul oli lava ees toimekat energiat küllaga.

Lisaks bändidele hoiavad peol korda DJd Söör Paul, Kersten Kõrge ja Dew8, et tuju ikka õiges meetrumis tiksuks.

Üritus Facebookis.