Reedel, 13. juunil avatakse Lasnamäe Centrumi parklas Eesti esimene regulaarne drive-in-autokino, mis mahutab korraga kuni 120 autot ja edastab filmiheli läbi autoraadio FM-sageduse.

Avaseansina eelesilinastub esimesena Eesti kinodes värske ja isuäratav Jon Favreau tragikomöödia „Meisterkokk”. Juunikuu nädalalõppudel on võimalik vaadata muu hulgas ka Lars von Trieri „Nümfomaani” I ja II osa, Aleksandr Voitinski seikluslikku „Džunglit” ning Sofia Coppola „Bling Ringi”.

Autokino programmi koostab kinoentusiastidest meeskond, kes on hoolitsenud aastast 2010 ka Viru Keskuse 4. korruse terrassil paikneva väärtfilmidele keskenduva Katusekino programmi eest. Pea pooled Drive-In Kinos esitamisele tulevad linateosed on värsked vene filmid, kõikidel filmidel on eesti- ning venekeelsed subtiitrid.

Kohapeal tegutseb kohvik-baar, mis pakub kergemaid suupisteid ja jooke. Filmiseansi ajal on võimalik edastada kohviku numbritele helistades oma tellimus, mille teenindajad kinokülastaja autosse serveerivad. Piletid hinnaga 15 eurot auto kohta on müügil Piletilevis ja alates kaks tundi enne seansi algust kohapeal. Inimeste arv on piiratud autos olevate kohtadega.

Drive-In Kino tegutseb juuni keskpaigast septembri alguseni, näidates filme iga reede, laupäeva ja pühapäeva õhtul, juunis algusega orienteeruvalt kell 23.00 ja 23.30.

Tutvu Drive-In Kino programmi ja lisavõimalustega aadressil driveinkino.ee.