Sel laupäeval, 2. juunil laiub Tartus Aparaaditehase tänavaturg ning Tallinnas avab letid Kama Market.

Kama Marketi reklaamnägu Merike Estna. Foto: Marta Vaarik

Kama Marketi reklaamnägu Merike Estna. Foto: Marta Vaarik

Aparaaditehase tänavaturg on kummardus kohalikule loomingule, disainile ja käsitööle, nutikale, taaskasutavale ning keskkonna-, pere- ja linnaruumisõbralikule eluviisile. Aparaaditehases, taskupargis, Kastani tänaval ning Samelini tehase hoovialal laiuvad Müürilille täika, Disaini- ja käsitööturg, Tänavatoiduala, Mahemarketi toidulaat, SIP käsitööõlleala, Laste Maa & Ilm ala ning Sõbralt Sõbrale laomüük. Peale selle toimub kahel laval kultuuriprogramm.

Kama Marketil, mis toimub Kopli Restoarni ruumides, saavad kokku aga tuntud Tallinna fashionista’d ja noored kuumad Eesti disainerid. Moegrumaanideni jõuavad uued ja vähekasutatud vintaaž-, moe- ja brändikaubad. Oma kama paneb välja Eesti filmirežissöör Marianne Kõrver, kes lubas tuua kohale vintage-kleite, litreid ja Reet Ausi disaini. Oma riidekapist toob samuti palasid stiiliikoon, modell, DJ Inga Vatsk-Laasner ning tekstiilidisainer Pamela Peepson on valinud välja mõned enda sõnutsi väga funky’d hilbud ja jalanõud. Loomulikult on esindatud ka teised linna parimad fashionista’d, kes tuulutavad oma kappe ja on valmis loobuma oma kallitest aaretest.

Tšakraid aitavad avada DJ Marta Vaarik ja Sandra Mäesepp ning soovi korral disainib Janne Jüsmä just sinu näokujule ideaalse kulmukaare.

Loe Aparaaditehase tänavaturu kohta lisa siit ning Kama Marketi kohta siit.