Veidra ja kiire klubimuusika peosarja LIIN raames on juba pool kümnendit Tallinna eri lokaalide tantsupõrandaid kulutatud.

Cõvco. Foto: press

Cõvco. Foto: press

LIINil on esinenud näiteks soome footwork’i kunn Keiska, tutvustamist mittevajav Raul Saaremets, Segane Treener ning nublu (enne kõike seda, mis nüüd juhtunud on). LIINil kõlab muusika, mida tunned maksas ning mis tekitab tunde, et tahaksid tossu täis tantsupõrandal lähimat naabrit tugevalt emmata.

6. juulil on LIIN Sveta Baari külla kutsunud Cõvco NTS Radiost. Cõvcol on kombeks publikut üllatada. Ta tunneb end 160 biiti minutis tuksuva rütmi sees nii koduselt, et on bassimuusika pealinnas Londonis ammu teada-tuntud kui juke’i ja footwork’i korüfee. Tõelise plaadivõlurina orienteerub ta suurepäraselt ka teistes žanrites. Shazami palju tahad, tolku sellest ei ole, pigem soovitame end liigutada.

Teda toetavad LIINi sõbrad: värske Red Bull Music Academy vilistlane Metabora, Top Hun, kes muide mängib muusikat sama hästi, kui ta tantsib, ning sunhoney, kes laseb muuhulgas ka enda tehtud värsket kraami. Muidugi ka LIINi poisid Hannus ja DJ Perekond.

Laulu- ja tantsupeo käepaelaga odavamalt!

Üritus Facebookis.