Rõõm on kuulda, et kohalik muusikaareen kõlab aina värskemalt. Siiani on käesoleval aastal põnevate heliekspeditsioonidega silma paistnud eelkõige naisartistid, kellest viimane on äsja debüütalbumi välja andnud YASMYN ehk Sinencia Jasmine Kass.

„SlowFallil” kõlav sensuaalne segu downtempo’st, trap’ist, neo soul’ist ja RnB’st on siinmail pretsedenditu ja kauaoodatud sound. Selle moodsa kõla taga seisavad lisaks YASMYNile ja kohalikele produtsentidele ka tegelased Hispaaniast, Venemaalt ning USAst, kellest üks, nimelt Baby Winsch, on teinud koostööd räppar Lil Pumpi ning produtsent Timbalandiga.

Plaati raamistavad aegluubis lainetavad helimaastikud, mille häguses fookuses on summutatud rütmika, sillerdavad klahvid ja unelev vibe. Taoline moodne atmosfäärimuusika võib märkamatult taustale hajuda või kiiresti igavaks muutuda, kuid YASMYN ei lase albumi tempol monotoonselt tiksuda ning on kureerinud radade keskele oivalise trap’i-triloogia. „Out N About”, „Psycho Bitch” ja „Another One” raputavad magusa heliteki sisse mässitud kuulaja uinakust üles. B-pooles lõdvendab „SlowFall” taas oma haaret ning hõljub mahedas ja joovastavas udus lõpuni. Tugev debüüt lennutab YASMYNi peagi festivalisuve epitsentrisse ning sealt loodetavasti edasi kõrgematesse sfääridesse.