2014. aastal avaldas Liis Ring artistinime cirkl alt debüütalbumi „Fables of a Faraway Land”, mis sai paljude kriitikute sooja vastuvõtu osaliseks.

Järgnes vinüüli kujul ja juba Liis Ringi nime alt EP „Satori”, mille kõlapilt on debüüdiga võrreldes kontseptuaalsem ja väljenduslaadilt eksperimenteerivam.

Eelmise aasta viimastel päevadel nägi ilmavalgust „Åker”, mida saab kuulata digitaalselt või sinistel kassettidel. See materjal on sümbioos kohavaimupiltidest, mis on jäädvustanud kauamängival field recording’utena elu lennujaamas, loodust selle juhuslikkusega (linnud, tuul, mets) või Vargö merekohinat. Seetõttu on „Åker” üsnagi intiimne päevik kosmopoliitse loojanatuuri tähelepanekutest (siinkohal märgiks ära avaloo „C of leaves”, mis on segu eesti ja rootsi keelest).

Liis Ringi mahe vokaal kahes akustilises loos, üks („nomad, hunter, lover”) esitatud klaveri ja teine („sjö”) kitarri saatel, kannab endas haprust ja alalhoitud usku. Nende kõrval on plaadil elektroonilisema kõlapildiga ja dramaturgiliselt pingestatud „one night with Serge” ning pisut psühhedeelne „寿司の音楽 yesyesyes”, milles puhkpillisektsioon rikastab tumeda kõlakontuuriga loo progressiivsust.

Kuigi teos koosneb kuuest väga eriilmelisest palast, mis kõlavad esmamuljel kokkupanduna üsnagi eklektiliselt, hoiab miski sidusainena „Åkerit” nii osavalt koos, et tulemuseks on suurepärane plaat, mida kuulata ja nautida konstantselt korduses.