Drakadeemia tähistab oma 11. hooaaja algust 26. oktoobril kell 11.00–18.30 suurejoonelise loovkirjutamise konverentsiga „Mis on hea teksti valem?”.

Kaader filmist „Trumbo”

Kaader filmist „Trumbo”

Mitte lihtsalt ericcartmanlik reklaamikampaania („You can’t come!” tehnika), vaid päris tegelikkus on aga see, üritus on osutunud nii populaarseks, et juba septembriks olid kõik kohad täidetud ja enam üritusele registreeruda ei saagi! Seepärast on Drakadeemia sunnitud üritust veebis üle kandma, et kõigi huviliste hordideni jõuaksid staarid ja nende ettekanded ning väärikad nipid sellest, kuidas õigupoolest kirjutada üht head teksti. Otseülekannet saab 26. oktoobril jälgida siit.

Muu hulgas on kavas Airi Liimetsa ettekanne „Loovus, õpetamine ja loovuse õpetamine”, dramaturg Lauris Gundarsi ettekanne loovkirjutamise õpetamisest Lätis ning paneeldiskussioon Eesti loovkirjutamisõpetajatega (osalevad: Meelike Saarna, Jim Ashilevi, Siret Campbell ja Margit Keerdo-Dawson. Vestlust modereerib Mihkel Seeder).

Lisaks saavad need õnnelikud, kel õnnestus konverentsile enne teisi registreeruda, valida viie erineva loovkirjutamise töötoa vahel, mida viivad läbi Meelike Saarna, Jim Ashilevi, Kätlin Vainola, Piret Jaaks ja Siret Campbell.

Lisainfo leiab Drakadeemia kodulehelt ja Facebookist.